Czym się zajmujemy?

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do niezależnych pośredników w obrocie nieruchomościami. Wychodzimy z założenia (popartego doświadczeniem), że jedna osoba może efektywnie zajmować się około 10 ofertami nieruchomości w tym samym czasie. Jeżeli potrafisz zarządzać swoim czasem, zależy Ci na efektywnej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, a jednocześnie chcesz sprowadzić koszty prowadzenia działalności do minimum - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Będziemy Twoim partnerem w zakresie promocji ofert na portalach Internetowych. Znajdziesz również u nas podstawowe narzędzia pracy takie jak wzory umów, karty nieruchomości, sposoby weryfikacji nieruchomości.

Czym się zajmujemy?

Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za zamieszczanie ogłoszeń na portalach nieruchomościowych. Korzystając z serwisu posrednicy.com nie musisz już podpisywać umów z poszczególnymi portalami. Nie musisz również kupować licencji na oprogramowanie dla pośrednika w obrocie nieruchomościami. Cała uzyskana prowizja z transakcji (100% Twojego wynagrodzenia) jest Twoja.

Z czego się utrzymujemy? 

Naszym wynagrodzeniem jest opłata za samo dodawanie ogłoszeń. Nie pobieramy żadnych prowizji od przeprowadzanych transakcji. Nie pobieramy opłat licencyjnych za użytkowanie naszego systemu.

Dlaczego to się opłaca?

 • brak biurokracji
  Nie musisz podpisywać i monitorować umów z portalami zewnętrznymi. Nie musisz podpisywać umów z dostawcami oprogramowania. W ogóle nie musisz podpisywać żadnych umów. Z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili - bezkosztowo. Całą organizację biura i połączenie Twojej bazy ofert z portalami zewnętrznymi, bierzemy na własne barki. Ty zyskujesz czas na właściwą pracę z klientem i możesz na 100% zaangażować się w generowanie sprzedaży, a uzyskiwane wynagrodzenie jest w 100% Twoje.
   
 • cena
  W cenie pakietu każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami uzyskuje dedykowane miejsce w serwisie. Koszt publikacji jednej oferty na 30 dni na wszystkich portalach zewnętrznych to 69zł, 50zł, lub 40zł netto w zależności od zakupionego pakietu (1 oferta, 5 ofert, lub 10 ofert). Pakiet 10 oznacza, że w trakcie okresu rozliczeniowego możesz dodać 10 ofert do portali zewnętrznych. Dodawanie ofert odbywa się poprzez oznaczenie oferty jako "oferta eksportowa". W swoim panelu możesz utrzymywać dowolną ilość ofert i wszystkie te oferty będą prezentowane w serwisie posrednicy.com. Na portale zewnętrzne wysyłane są tylko te oferty, które oznaczone są jako eksportowe. W każdej chwili możesz wykupić wyróżnienia dodatkowe swoich ofert  >>> patrz cennik
 • sposób publikacji ofert

  Każda publikowana na portalu zewnętrznym oferta zawiera Twoje dane kontaktowe, jak również informację o jej pochodzeniu. Formularze zgłoszeniowe są skonstruowane w taki sposób, że numer telefonu pojawia się w opisie każdej oferty. Dodatkowo do pierwszego zdjęcia w ofercie możesz wczytać swój numer telefonu oraz oznaczyć ofertę znacznikiem "0%". Znacznik 0% informuje potencjalnego kontrahenta, o tym że kupujący nie poniesie kosztów związanych z wynagrodzeniem pośrednika.  

 • edycja i wprowadzanie zmian do ofert 
  Zmianom podlegają wszystkie parametry ofert, a modyfikacje parametrów oferty można wprowadzać dowolnie często. Dowolnie często możesz również "wymieniać" oferty eksportowe na inne ze swojego panela klienta. Jedynym ograniczeniem jest wielkość wybranego pakietu.

Rabaty

Cenimy i doceniamy długofalową współpracę. Im dłużej z nami jesteś tym lepsze warunki otrzymujesz - nie sprzedajemy abonamentów telefonicznych ;). Po pół roku współpracy otrzymasz 5% rabat i to niezależnie od wybranego pakietu. Po roku dostaniesz 10%.

Zamknij

Login:

Hasło:

Anuluj Zaloguj Przypomnij hasło