Jak to działa?

JAK DODAĆ OGŁOSZENIE?

Krok 1. Wybierz rodzaj oferty.
Krok 2. Wypełnij formularz.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. W danych kontaktowych do Ogłoszeniodawcy podajesz swój numer telefonu oraz swój adres e-mail.

Krok 3. Zaakceptuj ogłoszenie - kliknij "zobacz podgląd"

Jeżeli dodajesz ofertę po raz pierwszy system wygeneruje dla Ciebie login oraz hasło do panelu klienta i wyśle te informacje na podany w formularzu adres e-mail. Kolejne oferty możesz już dodawać ze swojego panelu klienta (system będzie pamiętał Twoje dane).
Na ekranie pojawi się raport obejmujący wszystkie wpisane przez Ciebie informacje.

Jeżeli wszystkie dane wpisałeś poprawnie wybierz przycisk – PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI.
Jeżeli będziesz chciał zmienić wprowadzone dane – wybierz przycisk WRÓĆ DO EDYCJI.

Krok 4. Dokonaj płatności

W tym momencie zostaniesz przekierowany do panelu płatności.
Płatności w serwisie są realizowane za pomocą transferu elektronicznego w systemie transferuj.pl. Możesz oplacić pojedyńcze ogłoszenie, lub wybrać płatność za pakiet pięciu, lub dziesięciu ogłoszeń. Jeśli opłaciłeś pakiet 5 lub 10 ofert, kolejne oferty będą dodawane bez konieczności ich indywidualnego opłacania. 

JAK ZARZĄDZAĆ OGŁOSZENIAMI?

Po wypełnieniu formularza ogłoszeniowego, dostaniesz od nas wiadomość z linkiem do formularza. Korzystając z tego linku możesz w zależności od potrzeb, wprowadzać zmiany w ogłoszeniu, archiwizować je, opłacać, lub przedłużać jego publikację.

Znacznie więcej możliwości daje dostęp do konta klienta przypisanego do adresu email podanego w ogłoszeniu. Hasło zostaje wysłane po dodaniu pierwszego ogłoszenia i można je zmieniać przy każdym logowaniu. Po zalogowaniu się do panelu klienta, w zakładce „moduły” uzyskujecie dostęp do listy wszystkich swoich ogłoszeń, gdzie możecie wprowadzać dowolne zmiany, wyróżniać je, archiwizować, opłacać i przedłużać publikację ogłoszeń.

W panelu klienta możecie zarządzać swoim pakietem ofert do opublikowania. Sami wybieracie, które z waszych ogłoszeń bedą aktualnie publikowane w ramach pakietu. Wybór taki może być dokonywany wielokrotnie. Wystarczy odhaczyć wybrane ogłoszenie. Jednocześnie może być opublikowanych tyle ofert, na ile pozwala wybrany pakiet

W zakładce „faktury” można znaleźć wszystkie faktury.

W zakładce "użytkownicy" można edytować swoje dane.

KOSZT MIESIĘCZNY PUBLIKACJI

TERMIN I CZAS PUBLIKACJI

Terminem i czasem publikacji dysponujecie dowolnie, odhaczając "tak", lub "nie" w panelu klienta. Ograniczeniem jest tylko limit wybranego pakietu.

SERWISY DOCELOWE

>>> lista portali.

Zamknij

Login:

Hasło:

Anuluj Zaloguj Przypomnij hasło