Lista portali

Lista najważniejszych partnerów:

Portal nieruchomościowy należący do grupy Morizon-Melog. Portal prezentuje oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości we wszystkich kategoriach. W skali miesiąca serwis odwiedza ponad 700 tyś. użytkowników, którzy generują 13 mln odsłon. W bazie serwisu prezentowanych jest 2 600 000 ogłoszeń.

Oferty.net to pierwszy portal stworzony przez grupę Melog. Podobnie jak domy.pl serwis prezentuje oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości we wszystkich kategoriach. Oferty.net to ponad milion użytkowników miesięcznie. Oferty.net to również katalog firm oraz portal ogłoszeniowy projektów domów.

Kolejny portal poświęcony nieruchomościom należący do grupy Morizon-Melog. W serwisie prezentowane są ogłoszenia wszystkich rodzajów nieruchomości. Na chwilę obecną na portalu znajduje się ponad 1 200 000 ofert.

Portal należy do grupy Allegro i jest jednym z wiodących portali nieruchomościowych na polskim rynku nieruchomości. Do portalu można dodawać ogłoszenia o sprzedaży lub wynajmie wszystkich kategorii nieruchomości. Serwis w skali miesiąca odwiedza około 1,5 mln użytkowników, którzy generują 35 mln odsłon.

Allegro.pl to najbardziej rozpoznawalny serwis aukcyjny w Polsce. Grupa Allegro.pl Sp. z o.o. to 13 mln użytkowników. Oferty nieruchomości prezentowane na allegro.pl, dodawane są jako ogłoszenia (a nie aukcje). Oferty dodawane są przez serwis otodom.pl

Trojmiasto.pl to największy trójmiejski serwis informacyjny, odwiedzany przez ponad 200 000 użytkowników dziennie. Portal oprócz treści o charakterze informacyjnym prowadzi również katalog firm oraz serwis ogłoszeniowy, prezentując ponad 70 000 ofert z Trójmiasta i najbliższych okolic.

Gratka.pl to wiodący portal grupy Polska Press będącej częścią niemieckiej grupy informacyjnej Verlagsgruppe Passau. Polska Press to przede wszystkim dzienniki regionalne, serwisy informacyjne oraz ogłoszeniowe z różnych branż. Grupa w Polsce udostępnia swoje treści około 11 mln użytkowników.

Serwis ogłoszeniowy należący do Grupy Trader.pl, która wchodzi w skład Gazeta.pl. Portal domiporta.pl prezentuje ogłoszenia nieruchomości od ponad 10 lat i jest jednym z pierwszych tego typu serwisów w Polsce.Co miesiąc strony domiporta.pl odwiedza 420 000 użytkowników, generując ponad 7 500 000 odsłon.

Platforma Szybko.pl to grupa serwisów ogłoszeniowych należących do spółki Szybko.pl Sp. z o.o. oraz funduszu inwestycyjnego TotalFiz. Ogłoszenia prezentowane są na ponad 20 serwisach tematycznych i regionalnych. Łącznie i w skali miesiąca, każde ogłoszenie może trafić do 2 mln użytkowników.

Nieruchomosci-online.pl to serwis uruchomiony przez Szwajcarską spółkę NNV AG, reprezentowaną na terenie Polski przez spółkę NNV Sp. z o.o. Serwis może pochwalić się grupą ponad 600 000 użytkowników, generujących 23 mln odsłon.

Oferty-dom.pl to portal należący do zarejestrowanej w Hiszpani firmy ImmoPL. Na portalu prezentowane są nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego oraz ze wszystkich kategorii. Na chwilę obecną prezentowanych jest ponad milion ofert. 

Wp.pl Grupa Wirtualna Polska to blisko 19 milionów użytkowników miesięcznie. Sekcja ogłoszeń nieruchomości prowadzona jest na bazie umowy zawartej z grupą Morizon-Melog, a same oferty prezentowana są pod adresem ogloszenia.wp.pl oraz wp.morizon.pl (wp.pl/ inne/ ogłoszenia).

Morizon.pl to portal należący do grupy Morizon-Melog. 13,5 miliona odsłon i 1,3 miliona użytkowników oraz współpraca w zakresie prezentacji ofert z WP.pl, uczyniła z morizona jeden z największych portali poświęconych nieruchomościom w polskim Internecie.

Tuznajdziesz.pl to muratordom.pl i muratorplus.pl w jednej domenie. Portal należy do ZPR Media S.A. (grupy Murator). Tuznajdziesz.pl to nie tylko serwis ogłoszeniowy, ale bogata baza wiedzy z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażeniowej.

Tabelaofert.pl to serwis w całości poświęcony rynkowi nieruchomości prowadzony przez spółkę tabelaofert.pl Sp. z o.o. (wcześniej Rednet Property Group). Na portalu prezentowanych jest kilkaset tysięcy aktualnych ofert nieruchomości (ogłoszenia archiwalne nie są wyświetlane). 

Ofertymieszkan.pl to portal należący do Websynergia s.c., prezentujący oferty nieruchomości z rynku wtórnego oraz inwestycje developerskie. W serwisie dostępny jest również rozbudowany katalog deweloperów.

Krn.pl to serwis prowadzony przez Grupę Krajowy Rynek Nieruchomości (KRN.pl media Sp. z o.o.). KRN media Sp. z o.o. jest wydawcą mediów branżowych związanych z rynkiem nieruchomości i budownictwa. KRN.pl zapewnia około 1,2 miliona odsłon miesięcznie.

Na nieruchomosci.net.pl prezentowane są zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Ogłoszenia prezentowane są na ponad 100 regionalnych portalach nieruchomościowych takich jak wtarnowie.com, wbydgoszczy.com, wkielcach.com, wkraku.com, wwawie.com.

Olx.pl - jedyny serwis na naszej liście, na który oferty nie trafiają "z automatu". Jeżeli chcesz, aby oferta trafiła na olx.pl- trzeba ją wykupić niezależnie. Opcja dostępna jest w panelu klienta i uruchamiana jest tak jak wyróżnienia na innych portalach.

Pochwal się swoimi ofertami na swojej tablicy (a właściwie na każdej, której użytkownik kliknie na ikonkę pod ofertą). Ogłoszenia do tablicy na facebooku dodawane są jednym kliknięciem. Sam wybierasz, które oferty chcesz pokazać.

Czaszamieszkac.pl to jeden z serwisów należących do ItBlue. W serwisie prezentowanych jest około 150 000 ofert z rynku wtórnego i pierwotnego. Oferty publikowane na czas zamieszkać trafiają również na takie portale jak everyhouse.pl, czy taniachata.pl.


Nasze ogłoszenia trafiają również na wiele innych portali branżowych ogólnopolskich (takich jak interia.pl, nf.pl, noferty.net ... ), regionalnych (takich jak wwawie.pl, nieruchomosci-wroclaw-24.pl, dziennikzachodni.pl...) i tematycznych (takich jak komercyjne.pl, nieruchomosci-do-wynajecia.pl ...). Osobną grupą portali są agregatory ofert i wyszukiwarki (takie jak: trovit, donkiz, yakaz, multiple...). Powyższa lista serwisów jest naszym zdaniem wystarczająca do efektywnej reklamy ofert w Internecie. Zachęcamy do wzbogacenia reklam Państwa nieruchomości o ogłoszenia w lokalnej prasie (drukowanej) oraz do zamawiania banerów i stendów na nieruchomości.

Lista serwisów, na których pojawiają się ogłoszenia dodawane przez nasz serwis (bez większości serwisów regionalnych):

 1. domy.pl
 2. oferty.net
 3. nieruchomosci.pl
 4. trojmiasto.pl
 5. gratka.pl
 6. domiporta.pl
 7. gazetadom.pl
 8. nieruchomosci-online.pl
 9. oferty-dom.pl
 10. szybko.pl
 11. wp.pl (morizon.wp.pl)
 12. krn.pl
 13. allegro.pl
 14. tuznajdziesz.pl
 15. tabelaofert.pl
 16. komercyjne.pl
 17. trovit.pl
 18. olx.pl
 19. nportal.pl
 20. money.pl
 21. mieszkanie.pl
 22. interia.pl
 23. jak-budowac.pl
 24. ofertymieszkan.pl
 25. egospodarka.pl
 26. portal-n.pl
 27. znajdzto.pl
 28. mitula.com
 29. czaszamieszkac.pl
 30. mmmiasto.pl
 31. noferty.net.pl
 32. multiple.pl
 33. nieruchomosci-na-sprzedaz.pl (szybko)
 34. nieruchomosci-do-wynajecia.pl (szybko)
 35. wszystkotujest.pl
 36. nspot.pl
 37. nieruchomosci.pl
 38. oferty-dom.pl
 39. blueporta.pl
 40. otodom.pl
 41. facebook.com (dodawanie do własnej tablicy oraz na życzenie do tablicy naszej firmy)
 42. naszemiasto.pl
 43. regiodom.pl
 44. ogloszenia.wp.pl
 45. szybkokomercyjne.pl (szybko)
 46. gazeta.pl (przekierowanie na domiporta)
 47. otodom.wp.pl
 48. szybkowynajem.pl (szybko)
 49. property-in-poland.pl
 50. notka24.pl 
 51. aportal.pl 
 52. dzialki.tv 
 53. kupmieszkanko.pl 
 54. trader.pl (widget do domiporta)
 55. nieruchomosci-krakow-24.pl
 56. nieruchomosci-poznan-24.pl
 57. nieruchomosci-slaskie-24.pl
 58. nieruchomosci-warszawa-24.pl
 59. nieruchomosci-wroclaw-24.pl 
 60. nieruchomosci-kujawsko-pom-24.pl
 61. nieruchomosci-lodz-24.pl
 62. nieruchomosci-lubelskie-24.pl
 63. nieruchomosci-lubuskie-24.pl
 64. nieruchomosci-opolskie-24.pl
 65. nieruchomosci-podkarpackie-24.pl
 66. nieruchomosci-podlaskie-24.pl
 67. nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl
 68. nieruchomosci-szczecin-24.pl
 69. nieruchomosci-warminsko-maz-24.pl
 70. nieruchomosci-pomorskie-24.pl
 71. jak-budowac.pl (otodom)
 72. muratordom.pl (widget tuznajdziesz)
 73. wiadomosci24.pl (widget gratka, w stopce)
 74. gazetawroclawska.pl (widget gratka, ogloszenia)
 75. gloswielkopolski.pl (widget gratka, ogloszenia)
 76. kurierlubelski.pl (widget gratka, ogloszenia)
 77. dziennikklodzki.pl (widget gratka, ogloszenia)
 78. dziennikbaltycki.pl (widget gratka, ogloszenia)
 79. dziennikzachodni.pl (widget gratka, ogloszenia)
 80. gazetakrakowska.pl (widget gratka, ogloszenia)
 81. polskatimes.pl (widget gratka, ogloszenia)
 82. oferter.pl
 83. propertynews.pl (widget tabelaofert i nportal)
 84. taniachata.pl (nieruchomosci)
 85. donkiz.pl
 86. www.everyhouse.pl
 87. zamieszkajmy.pl
 88. www.wnp.pl (widget tabelaofert i nportal)
 89. nportal
 90. morizon.pl
 91. multiporta.pl
 92. 40za40.pl
 93. hogo.pl 
 94. nokazja.pl
 95. wspolczesna.pl (widget regiodom)
 96. nto.pl
 97. taakidom.pl
 98. poranny.pl
 99. nowiny24.pl
 100. gk24.pl
 101. arena.pl
 102. domy.net.pl

Zamknij

Login:

Hasło:

Anuluj Zaloguj Przypomnij hasło